OLAPLEX NR.4

28,00 €
Su mokesčiais

Šampūnas stiprina, gilia drėkina ir apsaugo plaukus nuo neigiamų išorinių veiksnių. Giliai plaukus atstatanti formulė leis vėl džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais. Efektyviam plaukų atstatymui patariame naudoti visą atkuriamąją Olaplex sistemą kartu.

Kiekis

 

Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

OLAPLEX NR.4 ŠAMPŪNAS - Šampūno formulės sudėtyje esantis pirmasis patentuotas ingredientas BADD padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą iš vidaus, taip suteikdamas plaukams tvirtumo, elastingumo ir blizgesio. Sudėtis be sulfatų ir parabenų, be glitimo bei riešutų pėdsako. Tinka veganams. Praturtintas plaukus puoselėjančiais ingredientais: aktyviosiomis švelnaus veikimo medžiagomis iš kokoso, vaisių ekstraktais, saulėgrąžų, abrikosų, argano ir žaliosios arbatos aliejais, akai uogų, rozmarinų, bananų ir citrininės morindos vaisiaus ekstraktais, Vitaminu E, biotinu.

IDEALIAI TINKA: Tinka visiems plaukų tipams. Palaikyti dažytų plaukų spalvą. Sausiems, chemiškai ar mechaniškai pažeistiems, balintiems, šviesintiems plaukams.

 

Naudojimas:

1.       Išplauname galvos šaknis 2 kartus. (šampūno dedame maža žirnelį). Pirma karta, kaip plauname šaknis, švelniai paskirstome šampūna palaipsniui masažuodami galvos šaknis 5 minutęs. 2 kartą plauname šaknis ir masažuojame 1 minutę laiko. ( TAISIKLINGAS GALVOS ŠAKNŲ  PLOVIMAS- yra tik galvos oda. Su šampūnu nerekomenduojama plauti plaukų galų. Tai yra nuo ausų iki galiukų.)

2.       Nuskalaujame.

3.      Dedame olaplex nr.5 Kondicionierių. Nuo ausų iki plaukų galiukų. Palaikome 5 minutęs.

4.      Nuskalaujame.

5.      Nusausiname rakšluosčiu plaukus.

6.      Džioviname plaukus natūraliai arba džiovintuvu (Labai svarbu taisiklingas plaukų džiovinimas) .

Patarimai:
Šampūną patartina naudoti su olaplex nr.5 (kondicionieriumis) . Efektyviam plaukų atstatymui patariame naudoti visą atkuriamąją Olaplex sistemą kartu.

Olaplex nr.4
10 Prekės