Prekių sąrašas pagal prekės ženklą OLAPLEX

OLAPLEX - KAS TAI? OLAPLEX NAUDA PLAUKAMS

Dauguma moterų beveik kas mėnesį lankosi kirpykloje, keičia plaukų spalvą, namuose naudoja plaukų džiovintuvą ar tiesintuvą. Visos šios procedūros plaukus alina, jie išsausėja, praranda savo įprastą struktūrą. Ypatingai su tokiomis problemomis susiduria šviesiaplaukės. Žinoma, ieškoma išeičių, kaip plaukus atstatyti ir kuo natūralesniais būdais. Revoliucija tapo 2014 metais atsiradusi Olaplex sistema plaukų atstatymui. Šiuo metu Olapex produktai populiarūs visame pasaulyje dėl akivaizdžiai matomų pokyčių naudojant juos plaukų priežiūrai. 

 

OLAPLEX ISTORIJA

Olaplex yra unikali sistema, kurią sudaro net 7 skirtingi produktai. Šią unikalią sistemą plaukų atstatymui sukūrė Dean Christal. Tai vyrukas, kuris gimė ir užaugo šeimoje visuomet dirbusioje grožio srityse. Mama turėjo kirpyklą, tėtis buvo grožio prekių distributorius. Dean su savo žmona norėjo suteikti žmonėms galimybę naudotis kokybiškomis grožio priemonėmis. Taip gimė Olaplex priedas, kuris skirtas nuolat dažomiems ir alinamiems plaukams. Ši sistema buvo sukurta kartu su mokslininkais Craid Hawker ir  Eric Pressly, turinčiais daktaro laipsnius. Jie atrado tokią molekulę, kuri geba prasiskverbti į patį plauko vidurį ir apsaugoti jį bei atstatyti normalią plauko struktūrą. 

Olaplex susilaukė didelio susidomėjimo, vien JAV šią priemonę naudoja virš 150 tūkst. grožio salonų ir kirpyklų. Visame pasaulyje turbūt būtų sunku jau ir suskaičiuoti salonus, kurie taip pat naudoja Olaplex. 

Olaplex formulė yra patentuota ir net keliais patentais. Dėl šios priežasties niekas kitas pasaulyje negali naudoti tos pačios formulės, kurią sukūrė Dean Christal su mokslininkų pagalba. Tai unikali produkcija ir sistema, kuri užtikrina efektą ir plaukų apsaugą. 

Olaplex priemones naudoja ir garsiausios pasaulio žvaigždės - Kim Kardashian, Chris Appleton, Ariana Grande, Katy Perry, Jeniffer Lopez, Mariah Carey, Margot Robbie, Lana Del Rey, Khloe Kardashian ir daugelis kitų.

https://www.instagram.com/olaplex/?utm_source=ig_embed

 

OLAPLEX PROCEDŪRA

Pati Olaplex procedūra plaukams yra skirta jų atstatymui. Olaplex molekulės prasiskverbia į plauko vidų, atkuria jo struktūrą ir suteikia apsaugą. Plaukai tampa mažiau pažeidžiami ir jau po porcedūros atrodo sveiki ir išpuoselėti. 

Olaplex procedūra atliekama grožio salone visiškai nesudėtinga, tačiau efektas stulbinantis. Grožio salone prieš procedūrą plaukai išplaunami ir šiek tiek pradžiovinami, kad būtų tik drėgni. Tuomet jie dengiami specialiu mišiniu (dažniausiai atliekant plaukų dažymą), kuris maišomas su Olaplex produktu Nr. 1. Šiuo mišiniu reikia ištepti plaukų šaknis ir galiukus. Palaikyti užtenka vos 10 minutes. Po to naudojama priemonė Olaplex Nr. 2. Ji laikoma iki 20 min. Antroji priemonė padeda iki galo atsatatyti plauką iš vidaus. Tuomet plaukai išplaunami Olaplex šampūnu ir palepinami kondicionieriumi. 

Po šios procedūros Jūsų plaukai žvilgės, nesivels ir atrodys glotnesni. Žinoma, norint geriausio efekto patariama naudoti Olaplex šampūną ir kondicionierių namuose. Apie juos ir kitas priemones dar papasakosime.